Naujausios ir populiariausios nuotraukos » Atsakomybė

Atsakomybė

Visos nuotraukos, piešiniai yra unikalūs, nenukopijuotos iš kitur, visas nuotraukas, piešinius paprastai mums perdavė patys autoriai.

Prie kiekvienos nuotraukos, piešinio yra parašytas autorius.

Visas pateikiamas nuotraukas ir piešinius Jūs galite laisvai naudoti savo tikslams su salyga, kad nurodysite šaltinį, kad gavote šią nuotrauką ar piešinį iš mūsų portalo galerijos.eu ir pranešite apie tai mums adresu info@galerijos.eu.
Pavyzdžiui, jei naudosite savo interneto svetainėje - privalote prie nuotraukos ar piešinio nurodyti šaltinį galerijos.eu su aktyvia nuoroda.

Jei pastebėjote, kad, galimai neteisėtai, kokia nors iš čia esančių nuotraukų yra naudojama kokioje nors kitoje svetainėje, spaudoje ar kažkur kitur - būtume dėkingi jei mus apie tai informuotumėte.

Anekdotai surinkti iš pažįstamų, draugų, perskaityti įvairiuose leidiniuose, išgirsti iš humoristų. Tikslūs autoriai nėra žinomi.

Jei Jums atrodo, kad dėl kokių nors priežasčių vienokia ar kitokia nuotrauka, piešinys, vaizdelis ar anekdotas negali būti šioje interneto svetainėje - parašykite mums savo argumentus adresu info@galerijos.eu.


© galerijos.eu Apie mus | Atsakomybė | Kontaktai CMSimple Legal Notices
Powered by CMSimple
Atnaujinkite slapuku nuostatas